Konwersacje i konsultacje

W zupełności i z całkowitym przekonaniem polecam! Świetny kontakt, ‚na luzie i na poważnie’ :), konkretność, dokładność a przede wszystkim indywidualne podejście. Owocna współpraca i nienaganne jej efekty 🙂 ¡Vale la pena! – (O., konsultacje w kwestii pracy dyplomowej, 2019)

Potrzebujesz pomocy z hiszpańskim? Zgłoś się do mnie na konsultacje! Co mogę Ci zaoferować?

Konsultacje językowe

Napisz do mnie, jeśli potrzebujesz pomocy w jakimś konkretnym momencie Twojej nauki. Podczas konsultacji będziesz mieć okazję do zarzucenia mnie tysiącem pytań dotyczących gramatyki i słownictwa, których do tej pory nie miałeś komu zadać. Pokaż mi swoje teksty po hiszpańsku, a ja pomogę Ci je udoskonalić. Pamiętaj, że nie jestem hiszpańskim szwagrem Twojej koleżanki…  nie pozostawię Cię bez odpowiedzi.

Konwersacje i przygotowanie do egzaminów ustnych

Skontaktuj się ze mną, jeśli potrzebujesz się rozgadać po hiszpańsku. Pomogę Ci się przygotować do egzaminu, prezentacji, ważnej rozmowy. Podpowiem, w jaki sposób rozmawiać z klientem z Hiszpanii, żeby nie popełnić gafy. Przestań mówić tak, jakbyś recytował podręcznik i zacznij swobodnie i naturalnie rozmawiać, bo wiesz… oni (Hiszpanie) – też popełniają błędy, a usta im się nie zamykają!  Pokażę Ci od czego zacząć i dlaczego czasem warto się uciec do prostych sztuczek w rozmowie, zamiast w ogóle przestać mówić.

Korekta tekstów po hiszpańsku

Masz już gotowy świetny tekst, ale… nie masz pewności, czy on rzeczywiście jest taki świetny? Przeczytam, sprawdzę, poprawię i opatrzę komentarzami. Będziemy w stałym kontakcie, abyś miał realny wpływ na to, jak ostatecznie będzie wyglądał tekst. Prześlę Ci nie tylko wersję końcową, ale również dokument z naniesionymi poprawkami i komentarzami. Dzięki temu, będziesz mógł samodzielnie szlifować kolejne partie tekstu, bo zobaczysz, gdzie najczęściej popełniasz błędy.

Redakcja tekstów po hiszpańsku

Uwielbiam pisać po hiszpańsku i nie sprawia mi to problemu. Mam świetny styl i 97% poprawność gramatyczną i ortograficzną, a zapewniam Cię, że to więcej niż u przeciętnego rodowitego użytkownika języka. Możesz zlecić mi napisanie tekstu dla Ciebie, od tekstów użytkowych takich jak CV, list motywacyjny, prezentacja, korespondencja, artykuł, esej, oferta sprzedażowa i tak dalej. Jeśli to, czego szukasz, to pomoc przy napisaniu pracy zaliczeniowej lub dyplomowej, to sprawdź kolejny punkt: o ile mogę Cię w tym wesprzeć, to etyka zawodowa nie pozwala mi na napisanie pracy za Ciebie.

Kompleksowe wsparcie dla piszących prace i artykuły po hiszpańsku

Świetna praca pisemna to nie tylko poprawny język: trzeba jeszcze w logiczny sposób rozłożyć treści, wybrać te najważniejsze, dobrać i poprawnie zacytować źródła, nadać całości nieskazitelny format. Jeśli już wybrałeś temat na swoją pracę lub artykuł albo dopiero nad nim rozmyślasz i chciałbyś zasięgnąć mojej rady, napisz do mnie. Wspólna burza mózgów i obalanie mitów dotyczących pracy magisterskiej na pewno pomogą Ci wystartować z pisaniem i skończyć wszystko na czas. Pamiętaj, że moja specjalizacja to językoznawstwo, to właśnie w obrębie tej dziedziny będę mogła najlepiej Ci doradzić.

Przygotowanie prezentacji, prelekcji, obrony

Przed ważnym wystąpieniem w języku hiszpańskim, będziesz potrzebować szerokiego wsparcia: prezentacja powinna być schludna i czytelna, zawierać najważniejsze informacje ułożone w logiczną całość. A Ty musisz ją tak zaprezentować, żeby się „sprzedała” albo obroniła przed publicznością lub komisją egzaminacyjną. Możesz na mnie liczyć na wszystkich tych etapach. Zamiast przecierać szlaki od nowa, ucz się na moich doświadczeniach. Jeśli jeszcze nie wiesz, o jakich doświadczeniach mówię, przeczytaj koniecznie tekst o mojej obronie rozprawy doktorskiej  i artykuł o tym, jak się przygotować do obrony pracy dyplomowej. Już się dowiedziałeś, co możesz zrobić, żeby zacząć lepiej mówić przed tak ważnym wystąpieniem. Teraz musisz tylko tę wiedzę teoretyczną wykorzystać w praktyce, chętnie pomogę!

Jak to działa i ile to kosztuje?

Napisz do mnie: [email protected], opisz mi swój problem i opcję konsultacji, która Cię interesuje. W odpowiedzi otrzymasz cennik i szczegółową informację o tym, jak wyglądałyby konsultacje i nasza współpraca. W każdym przypadku istnieje możliwość indywidualnego dopasowania formatu. Nie lubisz rozmawiać, wolisz pisać? Możemy się umówić na czacie. Wolisz spotkanie na żywo niż Skype? Wpadnij na horchatę do Walencji 🙂