Współpraca

Chętnie nawiążę współpracę z wydawnictwami, instytucjami i osobami prywatnymi. W ramach współpracy mogą powstać teksty, akcje promocyjne, konkursy, kursy, szkolenia, wykłady i inne.

WSPÓŁPRACA KOMERCYJNA

Zapraszam do współpracy firmy i serwisy z branży edukacyjnej; portale i wydawnictwa, serwisy oferujące kursy językowe. Zachęcam również do kontaktu serwisy związane z turystyką w Hiszpanii, z hiszpańskimi imprezami i wydarzeniami w Polsce, firmy zajmujące się wszelkimi produktami, których konsumentami mogą być czytelnicy mojego bloga: ludzie młodzi, rozwijający swoje językowe i podróżnicze pasje, i ciekawi świata. Zainteresowanych reklamą na blogu proszę o kontakt. Chętnie poznam Państwa oczekiwania i prześlę moją ofertę wraz z cennikiem za poszczególne formy współpracy reklamowej.

INNE FORMY WSPÓŁPRACY I WSPÓŁPRACA NAUKOWA

Jestem zainteresowana wszelkiego rodzaju projektami naukowymi, konferencjami, publikacjami naukowymi i popularnonaukowymi na temat języka hiszpańskiego, nauki języków, Hiszpanii i kontaktów między Hiszpanią i Polską. Chętnie wezmę udział w promocji różnego rodzaju projektów studenckich i naukowych związanych z promocją języka i kultury.

Proszę o kontakt mailowy: [email protected]